Jasełka

“Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,jest taka moc, co smutek w radość przemienia,jest taka siła, co spełnia marzenia…To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.”

Dziś był wyjątkowy czas dla całej społeczności Szkoły Podstawowej we Wrzawach. Dzień szkolny rozpoczęliśmy od uczestnictwa w przepięknych jasełkach, przygotowanych przez Panią Bożenę Porębską oraz Panią Angelikę Maj, we współpracy z Panem Markiem Bartoszkiem- kierownikiem Domu Kultury we Wrzawach. Grą aktorską oraz oprawą muzyczną zachwycili uczniowie klasy I, IV, VII i VIII. Po przedstawieniu wszyscy uczniowie udali się do swoich klas, gdzie wspólnie z wychowawcami i nauczycielami świętowali przy wigilijnym stole, śpiewając kolędy i rozmawiając o tradycjach świątecznych. Oto link do video z jasełek, dla osób, które nie mogły z nami być.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa

Potwierdzenie Captcha *