WITAJ SZKOŁO!

1 września uczniowie Zespołu Szkół we Wrzawach powitali kolejny rok szkolny, który rozpoczęli o godzinie 8.00 uroczystą Mszą Świętą, a następnie udali się do budynku szkoły na spotkanie z dyrektorem, nauczycielami oraz kolegami i koleżankami z klasy.

W trakcie uroczystego apelu Pan Dyrektor przedstawił plan nowego roku szkolnego, zapoznał uczniów i rodziców ze zmianami w oświacie (m.in. projektem wygaszania gimnazjów oraz decyzją o zlikwidowaniu sprawdzianu na zakończenie klasy szóstej szkoły podstawowej) oraz poinformował o trwającym, zakrojonym na szeroką skalę remoncie szkoły, który pomimo licznych utrudnień cieszy wszystkich mieszkańców, pracowników i przede wszystkim uczniów, ponieważ pozwoli kształcić się i pracować w odnowionej, ładnej i ciepłej placówce.

Po zakończeniu apelu uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami, w trakcie którego zostali serdecznie powitani po wakacyjnej przerwie oraz zapoznani z obowiązującym planem lekcji i zmotywowani do owocnej pracy w nowym roku szkolnym.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom wytrwałości w dążeniu do celu i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym!