Świąteczne wypieki

W piątek zapachniało w całej szkole – zaczęliśmy pieczenie ciasteczek. Jak obiecała nam pani Radna Alicja Wydra, że upiecze z dziećmi z zerówki ciasteczka i tym samym dokończymy strojenie choinki ciasteczkami, tak właśnie przygotowania rozpoczęły się od poznania składników, które są potrzebne do zrobienia ciasta, po czym zabraliśmy się wszyscy ochoczo do pracy. Każde dziecko z zerówki miało szansę spróbować swoich sił kulinarnych, dzieci z radością pomagały pani Alicji w przygotowaniu ciasteczek, dodając składniki i nadając im różne świąteczne kształty, by w efekcie powstały upragnione ciastka. Wspólne pieczenie było przyjemną zabawą, a jeszcze przyjemniejsza była degustacja tego, co sami upiekliśmy. Po upieczeniu wszystkich ciasteczek odwiedził nas Pan Dyrektor, gdzie wspólnie zajadaliśmy się pysznymi ciasteczkami. Po wspólnym poczęstunku czas na zabawę dzieci i pani Radna Alicja Wydra, która obdarowała dzieci słodkimi Mikołajkami wspólnie z dziećmi tańczyła i śpiewała piosenki . Wszyscy byli bardzo zadowoleni uśmiech dziecka jest najważniejszy

🥰

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa

Potwierdzenie Captcha *