Mikołajki

Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do klasy 0, a na powitanie dzieci zaśpiewały piosenkę ,,Witaj Święty Mikołaju”. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę. Trwało to jednak krótko. Zerówiaki dzielnie rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o różnych swoich przeżyciach i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci. Uczniowie starszych klas również, pamiętając o tym ważnym dla wszystkich dzieci dniu, ubrali się w stroje mikołajowe lub przynieśli świąteczne atrybuty.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa

Potwierdzenie Captcha *