Narodowe Czytanie „Ballad i romansów”

W ramach XI edycji Narodowego Czytania 6 września w Domu Kultury we Wrzawach odbyło się wspólne czytanie ,,Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klasy ósmej Szkoły Podstawowej we Wrzawach: Amelia Madej, Gabriela Kopyto i Mateusz Czernikowski, którzy czytali ,,Romantyczność”, nauczycielka szkoły, Pani Katarzyna Prażmowska-Bartoszek przeczytała ,, Świteziankę”, ks. Józef Markowicz przedstawił ,,Powrót taty”, zaś „Panią Twardowską” recytował Pan Marek Bartoszek. Na zakończenie balladę ukraińską ,,Czaty” zaśpiewała Pani Alicja Wydra.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

Żródło: https://www.facebook.com/Gminna-Biblioteka-Publiczna-w-Gorzycach-Filia-we-Wrzawach-103359571969260/

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa

Potwierdzenie Captcha *